Zaira Stark

10. května 2014 v 18:06

Zaira Stark

Stark Zaira Stark

Nick: Misaki ● House: Stark ● Age: 18 let ● Occupation: Lady

Historie

Zaira je nejmladší dcerou z rodu Starků, opomeneme-li tedy bastardy jejího otce, kterých není zrovna málo. Narodila se ve Winterfell, v zimě. Jakožto nejmladší dcera byla a stále ještě bývá pod dozorem nejen rodičů ale občas i sourozenců. Otec se jí nijak zvláštně moc nevěnoval, matka se jí pro změnu věnovala příliš. Lidé z města a okolí ani netuší, jak vlastně nejmladší dcera Starků vypadá. Nikdy jí neviděli, a přesto vědí, že tam někde za hradbami Winterfell je. Od malinka byla vedena ke všemu, co musí umět každá Lady. Číst, psát, vyšívat, tančit krom toho, se však učila zacházet i s mečem, dýkami a lukem. Také jízdě na koni a samozřejmě historii. A díky tomu, že je jí podobná její služebná, se často stává, že jí zastupuje. Zná tu dívku totiž od malička, kdysi si s ní hrála no a poté si je lidé začali plést. Byly si opravdu hodně podobné a Zaira ji proto naučila to, co má Lady umět jen aby se mohla vyhýbat vlastním povinnostem.

Schopnosti

S mečem zachází obstojně a rozhodně jí nedělá problém, soupeře odzbrojit či zabít. Co jí chybí v síle, dožene v mrštnosti, přesné mušce a především ve švihu. Ono, čím menší tím většino lepší a v jejím případě i s elegancí. S lukem jí to jde velice dobře, ale vůbec jí to s ním nebaví, chybí jí v tom ten kontakt s protivníkem. Pokud jí ale o něco jde, trefí se. Do ničeho se nehrne po hlavě, vše si promyslí a až poté koná. Přeci jen musí mít nějakou strategii.

Vzhled

Zaira je nižší postavy, měří jen 168 centimetrů a váhově se pohybuje kolem 55 až 60 kily. Není ani moc hubená, ani moc při těle je takoví ten zlatý - ideální- střed. Zkrátka postava, jakou by si přála kde jaká dívka či Lady. Již od 16 let, se může chlubit lehce výraznějším a pevným poprsím. Bříško má štíhlé a boky trošku širší. Co se obličeje týče, nedá se říci, že by byl přímo šišatý nebo moc kulatý, také se jedná o ten střed. Dlouhé černo-hnědé vlasy jí sahají až pod prsa. Nejvýraznější jsou v kontrastu lehce snědé pleti a zářivě zelených očí. Drobný nosík a plné, velice smyslné rty.

Charakter

Zaira je děvče velice Steklé, odhodlané, domýšlivé a vychytralé. Mezi její přednosti patří útěky, dělání naschválu a absolutní ignorace toho, co má nebo nemá dělat. Zkrátka, pokud jí řeknete "Tohle nesmíš," pak si můžete být jistí, že přesně to dělá. Má svou hlavu, je tvrdohlavá a chce si řídit život sama. Což je v případě Lady velice nesmyslné. Právě proto utíká do lesů, tam kde zná jiné lidi. Lidi, kteří nemají o jejím původu nejmenší ponětí. Je to jednoznačně divoška, avšak když chce, umí se chovat jako skutečná Lady. A umí to dokonce tak perfektně, že by kde kdo mohl tvrdit, že má zlé dvojče. Což ovšem není pravda, neboť tvrdohlavec jako Zaira je na světě jen jeden. Většinou bývá k lidem chladná a odtažitá, výjimkou jsou Ti, co jí znají a vědí jaká skutečně je. Dopracovat se k tomu ale nikdy nebylo snadné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama