Loreen Snow

10. května 2014 v 18:01

Loreen Snow

Stark Loreen Snow

Nick: Dashie.Dixon ● House: Stark ● Age: 16 let ● Occupation: služebná Lady Laury Baratheon

Historie

Lori se narodila jako nechtěné dítě do prosté rodiny. Po smrti její biologické matky Lord Stark dovolil, aby si ji do péče vzala postarší dáma pracující v kuchyni na Winterfell. Pouze ona a Lord Stark ví, že je bastardem rodu Starků. Drží to v tajemství. Dětství strávila na Winterfell ,v různých službách. Díky její obratnosti a vnímavost informovala své Lordy a Lady, kterým sloužila, o tom co se děje u dvora. Později jí přidělili jako šenka/služebnou Lady Lauře Baratheon , kterou vnímá spíše jako sestru než jako svou Lady. Kolem 15 roku se pokusila utéct od dvora a pár měsíců trávila v lese, kde se jí podařilo ochočit, půl ročního zlovlka. Později se společně s Aiden vrací na Winterfell ,kde se dozvídá plány Lady Laury. Její život je celkem nezáživný, ale to se co nevidět změní s nadcházejícími událostmi.

Schopnosti

Jako potomek Starků má schopnost měniče, o které se postupně dozvídá. Zatím se dostane do hlavy pouze své vlčici Aiden. Má skvělé schopnosti, co se šermu týče. Je obratná a velice vnímavá. Má zvláštní cit ke zvířatům a s většinou si rozumí. Lidé jsou pravý opak.

Vzhled

Poměrně vysoká s přiměřenou postavou - tak akorát dlouhé nohy, štíhlejší pas a podobně jsou na tom i boky. Přesto to není žádné párátko. Políbená ohněm. Zelené uhrančivé oči s divokou jiskrou. Jemnější rysy v obličeji. Celkově půvabná mladá dáma.

Charakter

Její velkou nevýhodou je výbušnost a nepoddajnost. Snadno se rozhádá. Její další slabinou jsou také oblíbení lidé, pro které by dala ruku do ohně. Je chytrá a domýšlivá v dobrém slova smyslu. V celku divoká, ale ví, co jsou povinnosti. Má vlastní fantasii a dokáže si jít za svým cílem. Velice dobrá lhářka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama