Laura Baratheon

10. května 2014 v 17:57

Laura Baratheon

Stark Laura Baratheon

Nick: Fish ● House: Stark/Baratheon ● Age: 22 let ● Occupation: Lady

Historie

Nikdo vlastně neví, kde přesně se Laura narodila. Jednoho zimního dne ji přinesl jakýsi muž na Winterfell s pergamenem na němž byla pečeť Baratheonů. Byla přinesena na Winterfell z důvodu, ž před dávnými lety byly tyto rody dobrými přáteli. A právě na to se matka či otec malé Laury spoléhal. Bohové museli při téhle dívence stát, protože Lord Stark se rozhodl, že dívku přijme jako svou vlastní a náležitě jí vychoval se svou chotí, která z toho ovšem příliš nadšená nebyla. Vychována byla pevnou rukou, a proto se z ní stala vzorná dívka a dobrá kandidátka na vdavky, do kterých se ji bohužel nechtělo. Její život byl změřen především na hřebce, jenž je černý jako uhel s očima modro-šedýma jako rozbouřená obloha. Byl a je, to její jediný nejvěrnější přítel, jež zná všechna její tajemství. Její sny a tajná přání. Někomu se může zdát, že je Laura trochu snílek jelikož opravdu ráda sní, neboť v takových chvílích se může objevit na jakémkoliv místě na světě a nikdo jí nemůže ublížit. Několikrát již stála před rozsudkem vdavku ale, jelikož byla příliš umíněná, že si toho a onoho Lorda zkrátka nevezme a jako vrchol všeho raději utekla do lesů, než aby čelila mužům, kteří si jí chtěli vzít jen pro její půvab a přirozenou eleganci. Zásadním a poměrně radikálním faktem byl příchod Lori Snow, bastarda Lorda Starka, jehož Laura považuje za otce. Přesto, že to její skutečný otec není a nikdo krom ní samotné a nejbližších ani netuší, že je z rodu Barateonů nikoli Starku. Lori a Laura jsou v podstatě jako sestry. Laura by na tuhle dívku nedala dopustit ani, za nic na světě. Co se týká ostatních rodů, nikterak jí nezajímají, stará se o ten vlastní u kterého ví, že je na pokraji zmizení jelikož je jediná z rodu Baratheonů, někdo o kom si všichni myslí, že je mrtvý neboť tento rod již nemá existovat. Přesto je na svůj rod patřičně hrdá a co se stalo v dávné době, si nepřipouští k srdci, neboť to nebyla ona, kdo rozpoutal válku ani to nebyla ona kdo v té době žil. Minulost nechává minulostí a o trůn nemá zájem. Žije si svůj život, ve Winterfell který považuje za domov. Ačkoliv v Králově Přístavišti nemají nejmenší tušení, že rod Baratheonů ještě žije v její podobě. Jejím cílem je jen to, aby se vědělo, že žije, ovšem strach ze smrti jí nedovoluje, aby to někomu řekla. Ovšem je jen otázkou času kdy se i jí, narodí potomek, ať už s kýmkoliv bude to Baratheon. A tak to má být!

Schopnosti

Asi jako každá Lady se učila vyšívat a další podobné holčičí věci, které by každá Lady měla umět. Jejími přednostmi je především její půvab, smysl pro spravedlnost a to, že používá hlavu. A jelikož je to Lady, její povinností je samozřejmě poslouchat co jí řeknou. Ovšem i ona umí prosadit svou. Nedá se však pokládat na zcela bezbrannou, neboť vždy má u sebe dýku, kterou má schovanou ve speciálním pouzdře, jež má připevněné k lýtku.

Vzhled

Čokoládově hnědé oči perfektně ladí k jejím tmavohnědým dlouhým a často nepoddajným vlasům. Rty má plné, narůžovělé, pod nimiž jsou skryty jasně bílé perličky. Každý si u ní jistě povšimne jasně viditelných ženských rysů. Které jsou opravdu plné a pevné především co se týká poprsí (neberte to tak, že by měla bůh, ví jak velká prsa). Taktéž má pěkně zaoblené, pevné pozadí s širšími boky, což dokazuje, že je vhodná rodička. Útlí pas, dlouhé nohy. Zkrátka je velice pěkná, a od pohledu vypadá na míň, než jí skutečně je. Ruce má jemné a pečlivě udržované. Laura srší nevydaným půvabem a přirozenou elegancí.

Charakter


Na první pohled působí jako půvabná dívka, chovající se jako opravdová Lady. Chovat se slušně to ona umí, ale ve skrytu duše chce něco víc než jen ten obyčejný a stále dokola se opakující stereotyp. Ze srdce nesnáší předem domluvené sňatky, což bylo důvodem jejích útěků. Jinak je to děvče sebejisté patřičně hrdé na svůj rod, ale především je odvážná. Umí naslouchat lidem a většinou se k jistým záležitostem nevyjadřuje, pokud to sama neuzná za vhodné. Zkrátka se chová tak, jak jí vychovali. Slušně a především tak jak by se v budoucnu měla chovat ke svému choti. Je upřímná ačkoliv to mnoho lidí považuje za drzost. Dokáže prosadit svou, neboť dokáže být i patřičně tvrdohlavá. Emoce příliš najevo nedává, tedy ty které skutečně cítí. Málo kdy lže, spíš se naklání k pravdě, ale takzvanou nevinnou lež si dovolí. Pokud ta lež, někomu pomůže (když to řekneme takto). Je to mateřský typ, je to milující žena, která však své city skrývá neboť jako jakákoliv jiná žena se zamilovává do nesprávných mužů. Ovšem to se stalo jen jednou. Co na ní každý jistě ocení je její opora a nezávislost neboť si pohodově vystačí sama se služebnictvem, ale láskyplným objetím nepohrdne. Miluje přírodu, především růže a zvířata u čehož je důkazem její hřebec, který k sobě kromě ní nikoho nepustí. Dalším faktem u této dívky je to, že nad valnou většinou věcí přemýšlí. Do ničeho se po hlavě nehrne ba naopak, volí snadnější promyšlenou cestu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama