Květen 2014

Zaira Stark

10. května 2014 v 18:06

Zaira Stark

Stark Zaira Stark

Nick: Misaki ● House: Stark ● Age: 18 let ● Occupation: Lady

Historie

Zaira je nejmladší dcerou z rodu Starků, opomeneme-li tedy bastardy jejího otce, kterých není zrovna málo. Narodila se ve Winterfell, v zimě. Jakožto nejmladší dcera byla a stále ještě bývá pod dozorem nejen rodičů ale občas i sourozenců. Otec se jí nijak zvláštně moc nevěnoval, matka se jí pro změnu věnovala příliš. Lidé z města a okolí ani netuší, jak vlastně nejmladší dcera Starků vypadá. Nikdy jí neviděli, a přesto vědí, že tam někde za hradbami Winterfell je. Od malinka byla vedena ke všemu, co musí umět každá Lady. Číst, psát, vyšívat, tančit krom toho, se však učila zacházet i s mečem, dýkami a lukem. Také jízdě na koni a samozřejmě historii. A díky tomu, že je jí podobná její služebná, se často stává, že jí zastupuje. Zná tu dívku totiž od malička, kdysi si s ní hrála no a poté si je lidé začali plést. Byly si opravdu hodně podobné a Zaira ji proto naučila to, co má Lady umět jen aby se mohla vyhýbat vlastním povinnostem.

Schopnosti

S mečem zachází obstojně a rozhodně jí nedělá problém, soupeře odzbrojit či zabít. Co jí chybí v síle, dožene v mrštnosti, přesné mušce a především ve švihu. Ono, čím menší tím většino lepší a v jejím případě i s elegancí. S lukem jí to jde velice dobře, ale vůbec jí to s ním nebaví, chybí jí v tom ten kontakt s protivníkem. Pokud jí ale o něco jde, trefí se. Do ničeho se nehrne po hlavě, vše si promyslí a až poté koná. Přeci jen musí mít nějakou strategii.

Vzhled

Zaira je nižší postavy, měří jen 168 centimetrů a váhově se pohybuje kolem 55 až 60 kily. Není ani moc hubená, ani moc při těle je takoví ten zlatý - ideální- střed. Zkrátka postava, jakou by si přála kde jaká dívka či Lady. Již od 16 let, se může chlubit lehce výraznějším a pevným poprsím. Bříško má štíhlé a boky trošku širší. Co se obličeje týče, nedá se říci, že by byl přímo šišatý nebo moc kulatý, také se jedná o ten střed. Dlouhé černo-hnědé vlasy jí sahají až pod prsa. Nejvýraznější jsou v kontrastu lehce snědé pleti a zářivě zelených očí. Drobný nosík a plné, velice smyslné rty.

Charakter

Zaira je děvče velice Steklé, odhodlané, domýšlivé a vychytralé. Mezi její přednosti patří útěky, dělání naschválu a absolutní ignorace toho, co má nebo nemá dělat. Zkrátka, pokud jí řeknete "Tohle nesmíš," pak si můžete být jistí, že přesně to dělá. Má svou hlavu, je tvrdohlavá a chce si řídit život sama. Což je v případě Lady velice nesmyslné. Právě proto utíká do lesů, tam kde zná jiné lidi. Lidi, kteří nemají o jejím původu nejmenší ponětí. Je to jednoznačně divoška, avšak když chce, umí se chovat jako skutečná Lady. A umí to dokonce tak perfektně, že by kde kdo mohl tvrdit, že má zlé dvojče. Což ovšem není pravda, neboť tvrdohlavec jako Zaira je na světě jen jeden. Většinou bývá k lidem chladná a odtažitá, výjimkou jsou Ti, co jí znají a vědí jaká skutečně je. Dopracovat se k tomu ale nikdy nebylo snadné.

Loreen Snow

10. května 2014 v 18:01

Loreen Snow

Stark Loreen Snow

Nick: Dashie.Dixon ● House: Stark ● Age: 16 let ● Occupation: služebná Lady Laury Baratheon

Historie

Lori se narodila jako nechtěné dítě do prosté rodiny. Po smrti její biologické matky Lord Stark dovolil, aby si ji do péče vzala postarší dáma pracující v kuchyni na Winterfell. Pouze ona a Lord Stark ví, že je bastardem rodu Starků. Drží to v tajemství. Dětství strávila na Winterfell ,v různých službách. Díky její obratnosti a vnímavost informovala své Lordy a Lady, kterým sloužila, o tom co se děje u dvora. Později jí přidělili jako šenka/služebnou Lady Lauře Baratheon , kterou vnímá spíše jako sestru než jako svou Lady. Kolem 15 roku se pokusila utéct od dvora a pár měsíců trávila v lese, kde se jí podařilo ochočit, půl ročního zlovlka. Později se společně s Aiden vrací na Winterfell ,kde se dozvídá plány Lady Laury. Její život je celkem nezáživný, ale to se co nevidět změní s nadcházejícími událostmi.

Schopnosti

Jako potomek Starků má schopnost měniče, o které se postupně dozvídá. Zatím se dostane do hlavy pouze své vlčici Aiden. Má skvělé schopnosti, co se šermu týče. Je obratná a velice vnímavá. Má zvláštní cit ke zvířatům a s většinou si rozumí. Lidé jsou pravý opak.

Vzhled

Poměrně vysoká s přiměřenou postavou - tak akorát dlouhé nohy, štíhlejší pas a podobně jsou na tom i boky. Přesto to není žádné párátko. Políbená ohněm. Zelené uhrančivé oči s divokou jiskrou. Jemnější rysy v obličeji. Celkově půvabná mladá dáma.

Charakter

Její velkou nevýhodou je výbušnost a nepoddajnost. Snadno se rozhádá. Její další slabinou jsou také oblíbení lidé, pro které by dala ruku do ohně. Je chytrá a domýšlivá v dobrém slova smyslu. V celku divoká, ale ví, co jsou povinnosti. Má vlastní fantasii a dokáže si jít za svým cílem. Velice dobrá lhářka.

Laura Baratheon

10. května 2014 v 17:57

Laura Baratheon

Stark Laura Baratheon

Nick: Fish ● House: Stark/Baratheon ● Age: 22 let ● Occupation: Lady

Historie

Nikdo vlastně neví, kde přesně se Laura narodila. Jednoho zimního dne ji přinesl jakýsi muž na Winterfell s pergamenem na němž byla pečeť Baratheonů. Byla přinesena na Winterfell z důvodu, ž před dávnými lety byly tyto rody dobrými přáteli. A právě na to se matka či otec malé Laury spoléhal. Bohové museli při téhle dívence stát, protože Lord Stark se rozhodl, že dívku přijme jako svou vlastní a náležitě jí vychoval se svou chotí, která z toho ovšem příliš nadšená nebyla. Vychována byla pevnou rukou, a proto se z ní stala vzorná dívka a dobrá kandidátka na vdavky, do kterých se ji bohužel nechtělo. Její život byl změřen především na hřebce, jenž je černý jako uhel s očima modro-šedýma jako rozbouřená obloha. Byl a je, to její jediný nejvěrnější přítel, jež zná všechna její tajemství. Její sny a tajná přání. Někomu se může zdát, že je Laura trochu snílek jelikož opravdu ráda sní, neboť v takových chvílích se může objevit na jakémkoliv místě na světě a nikdo jí nemůže ublížit. Několikrát již stála před rozsudkem vdavku ale, jelikož byla příliš umíněná, že si toho a onoho Lorda zkrátka nevezme a jako vrchol všeho raději utekla do lesů, než aby čelila mužům, kteří si jí chtěli vzít jen pro její půvab a přirozenou eleganci. Zásadním a poměrně radikálním faktem byl příchod Lori Snow, bastarda Lorda Starka, jehož Laura považuje za otce. Přesto, že to její skutečný otec není a nikdo krom ní samotné a nejbližších ani netuší, že je z rodu Barateonů nikoli Starku. Lori a Laura jsou v podstatě jako sestry. Laura by na tuhle dívku nedala dopustit ani, za nic na světě. Co se týká ostatních rodů, nikterak jí nezajímají, stará se o ten vlastní u kterého ví, že je na pokraji zmizení jelikož je jediná z rodu Baratheonů, někdo o kom si všichni myslí, že je mrtvý neboť tento rod již nemá existovat. Přesto je na svůj rod patřičně hrdá a co se stalo v dávné době, si nepřipouští k srdci, neboť to nebyla ona, kdo rozpoutal válku ani to nebyla ona kdo v té době žil. Minulost nechává minulostí a o trůn nemá zájem. Žije si svůj život, ve Winterfell který považuje za domov. Ačkoliv v Králově Přístavišti nemají nejmenší tušení, že rod Baratheonů ještě žije v její podobě. Jejím cílem je jen to, aby se vědělo, že žije, ovšem strach ze smrti jí nedovoluje, aby to někomu řekla. Ovšem je jen otázkou času kdy se i jí, narodí potomek, ať už s kýmkoliv bude to Baratheon. A tak to má být!

Schopnosti

Asi jako každá Lady se učila vyšívat a další podobné holčičí věci, které by každá Lady měla umět. Jejími přednostmi je především její půvab, smysl pro spravedlnost a to, že používá hlavu. A jelikož je to Lady, její povinností je samozřejmě poslouchat co jí řeknou. Ovšem i ona umí prosadit svou. Nedá se však pokládat na zcela bezbrannou, neboť vždy má u sebe dýku, kterou má schovanou ve speciálním pouzdře, jež má připevněné k lýtku.

Vzhled

Čokoládově hnědé oči perfektně ladí k jejím tmavohnědým dlouhým a často nepoddajným vlasům. Rty má plné, narůžovělé, pod nimiž jsou skryty jasně bílé perličky. Každý si u ní jistě povšimne jasně viditelných ženských rysů. Které jsou opravdu plné a pevné především co se týká poprsí (neberte to tak, že by měla bůh, ví jak velká prsa). Taktéž má pěkně zaoblené, pevné pozadí s širšími boky, což dokazuje, že je vhodná rodička. Útlí pas, dlouhé nohy. Zkrátka je velice pěkná, a od pohledu vypadá na míň, než jí skutečně je. Ruce má jemné a pečlivě udržované. Laura srší nevydaným půvabem a přirozenou elegancí.

Charakter


Na první pohled působí jako půvabná dívka, chovající se jako opravdová Lady. Chovat se slušně to ona umí, ale ve skrytu duše chce něco víc než jen ten obyčejný a stále dokola se opakující stereotyp. Ze srdce nesnáší předem domluvené sňatky, což bylo důvodem jejích útěků. Jinak je to děvče sebejisté patřičně hrdé na svůj rod, ale především je odvážná. Umí naslouchat lidem a většinou se k jistým záležitostem nevyjadřuje, pokud to sama neuzná za vhodné. Zkrátka se chová tak, jak jí vychovali. Slušně a především tak jak by se v budoucnu měla chovat ke svému choti. Je upřímná ačkoliv to mnoho lidí považuje za drzost. Dokáže prosadit svou, neboť dokáže být i patřičně tvrdohlavá. Emoce příliš najevo nedává, tedy ty které skutečně cítí. Málo kdy lže, spíš se naklání k pravdě, ale takzvanou nevinnou lež si dovolí. Pokud ta lež, někomu pomůže (když to řekneme takto). Je to mateřský typ, je to milující žena, která však své city skrývá neboť jako jakákoliv jiná žena se zamilovává do nesprávných mužů. Ovšem to se stalo jen jednou. Co na ní každý jistě ocení je její opora a nezávislost neboť si pohodově vystačí sama se služebnictvem, ale láskyplným objetím nepohrdne. Miluje přírodu, především růže a zvířata u čehož je důkazem její hřebec, který k sobě kromě ní nikoho nepustí. Dalším faktem u této dívky je to, že nad valnou většinou věcí přemýšlí. Do ničeho se po hlavě nehrne ba naopak, volí snadnější promyšlenou cestu.