Desmera Dukaina

29. ledna 2014 v 20:05

Desmera Dukaina

Targaryen Desmera Dukaina

Nick: Mosafir ● House: Targaryen ● Age: 26 let ● Occupation: -

Historie

"Každý světec má minulost, každý hříšník budoucnost"
Bývala ohněm i ledem, sluncem a měsícem. Bývala vším, co si muž mohl představit. Vždy milá, usměvavá, ochotná vyslechnout ostatní. Nedala světu žádné dítě, i když se v jejím loži vystřídalo hned několik mužů, jedni tam byli déle, jiní jen na noc. Její hlas, podoben slavíku, zněl chodbami domu s červeným lampionem každý večer.
Dlouhá léta jí, díky osudu, jež jí připravila její matka, mohl být pánem obyčejný občan stejně jako vysoký hodnostář, dokud na střechu jejich domu nedosedl červený kohout. Ten den ohni podlehlo několik domů a všeobecná panika dala Desmeře šanci utéct.
Ve světě se ztratit nemohla, mnoho znala od mužů, které obšťastňovala a s druhým jménem, jež si přivezla ze země za Úzkým mořem byla pro ostatní hned víc. Její cesta nakonec skončila na Dračím kameni, kde se uplatnila hlavně díky své znalosti jedů.

Schopnosti

Znalost jedů
Psaní i čtení
Desmera vyniká v boji na větší vzdálenost; konec konců střelné zbraně jsou její nově nalezenou zálibou, ale nevyhýbá se i kontaktu s protivníkem, kde má, bohužel, jako žena proti silnějším protivníkům menší šanci. Mezi její specialitu při souboji patří lehký meč určený spíše k sečným, než k bodným ranám a síť/plášť v druhé ruce.

Vzhled

"Každý ví, že tvá krása nikdy sama nebude, ale ty ano"
Někdo tvrdí, že má smetanový jiní zas, že porcelánový odstín pleti s několika jizvami, které má nejvíce na lýtku a na pravé straně boku. Má vypracovanou vyšší postavu, takže vždycky tak trochu vyčuhuje z davu. Boky má "krásně" vykrojené, jakoby se nechala stahovat korzetem. Její ruce jsou na první pohled pěstěné a na dotyk příjemně hřejí jako teplé mámino obětí. Nohy má stejně jako ruce poněkud delší, než by měla mít. Obličej je oválný s jemnými rysy. Dominantu tvoří hlavně oči, které obkreslují dlouhé řasy. Má světle hnědé po pás dlouhé vlasy, které často zaplétá do copánků.

Charakter

Jde si za svými cíli, nezáleží jí moc na tom, koho raní, podvede... je tvrdohlavý, sebejistá a stejně jako bájná Lorelei i tajemně svůdná, avšak její srdce je jako diamant - v tvrdosti se mu nic nevyrovná, a tak je pro ni každý muž nebo i žena, pouhou hrou a utěšením nudy, kterou prožívá pokud nemá nic na práci. Je hodně čilá, někdo tvrdí, že se dá snadno vyprovokovat, ale spíš je to jen touha po "vyrovnání účtů" za její špatný život a vybití zlosti, takové uvolnění; meditace v neklidné formě.

Ovšem i v takovém člověku se dá vydolovat kousek soucitu a vykřesat jiskřička té lásky a oddanosti.

Desmera Dukaina
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama