Ellyn Tyrell

27. prosince 2013 v 10:24

Ellyn Tyrell

House Tyrell Ellyn Tyrell

Nick: Kailie ● House: Tyrell ● Age: 15 let ● Occupation: -

Historie

Ellyn Tyrell se narodila svému otci lordu Rowanovi Tyrellovi jako druhá dcera. Svojí matku nikdy nepoznala, protože zemřela při jejím porodu. Nikdo z její rodiny to nikdy nedokázal přenést přes srdce, že to právě kvůli ní zesnula její matka. A přitom kdyby mohla vrátila by čas aby nikdy nebyla počata. Stejně jako kdysi Rowan Tyrell i ona nezažila rodičovskou lásku a ani sesterskou, proto se od malička upínala na služky a děti z podhradí. Teď se cítí spíš jako jeden z otcových poddaných než jako mladá lady, kterou by měla být. Se sestrou se prali a hádali snad od té doby, co se naučili mluvit a jí to docela mrzí, protože by chtěla mít alespoň jednoho příbuzného se kterým by nevedla spor.

Schopnosti

Jak je psáno výše, už odmala se pohybovala mezi obyčejnými lidmi a dětmi. První to začalo jako dětská hra, ale později se to vyvinulo v touhu naučit se bojovat stejně dobře jako rytíři o kterých se zpívá v písních. A na rozdíl od jejího otce, jí se vždycky líbil luk. Ona zastává teorii, že mečem máchnete a většinou se trefíte, ale do střílení z luku se zapojuje mnoho dalších faktorů jako vyrovnaný dech, dobrá muška nebo vítr. Nejprve se učila od mladých zbrojnošů a sledovala jejich výcvik. Pak si jí všiml jeden rytíř, který byl ve službách lorda Rowana a hlavně díky tomu že je povahou úplně jiná než její otec, jí začal potají učit. Díky svojí výšce je mrštná, obratná a rychlá.

Vzhled

Rod Tyrellů se může pyšnit tím, že se o nich povídá, že tu krása není nedostatkovým zbožím. A není to jenom povídačka. Může to dokázat jak její otec, tak její sestra a ona sama taky. Po otci zdědila hnědé vlnité vlasy a plné rty. Na druhou stranu po matce zdědila oči barvou podobné jezeru schované pod hustým obočím. Postava je ale to, čím se odlišuje od obou rodů. Jak v rodu jejího otce tak v rodu její matky byli všichni vysocí, ale ona je malá a velice štíhlá i když toho sní opravdu dost. Mnohem radši má obyčejné kožené kalhoty a košili, ale je si vědoma toho že jsou chvíle, kdy se prostě musí obléci slavnostněji do šatů.

Charakter

Ellyn Tyrell má jediné štěstí, že se nechová stejně jako její otec. Zatímco on je zamračený a na jeho tváři nevidíte úsměv, ona se stále usmívá a je veselá i přes to že má neshody se svojí sestrou a otcem. Je ráda když se lidé kolem ní smějí a je kolem ní živo. Dalo by se říct že je nenapravitelný optimista a opatrnost jejího otce jí chybí. Do všeho se bezhlavě žene a je jí jedno jaké to bude mít následky. Nikdy by sama nevyprovokovala konflikt, ale když se do ní někdo naváží dokáže to oplácet stejnou notou a pro odpověď nejde daleko i když se ostatním často nelíbí. I když je dost živá a divoká, dokáže rozeznat okamžiky kdy je lepší mlčet a chovat se jako dáma a kdy si může k druhému dovolit téměř cokoliv. Vypadá to jako by měla dvě tváře. Jednu pro oficiální záležitosti, kdy se obléká do šatů a snaží se být na jednom místě a jednu pro všechno ostatní, kdy jí nic nedokáže zastavit. Nemá ráda veškeré ty práce, které dělají ostatní lady v jejím věku jako je zpěv a vyšívání. Naopak miluje střílení z luku a jízdu na koni.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama