Colette Arryn

30. prosince 2013 v 10:30

Colette Arryn

Arryn Colette Arryn

Nick: Kailie ● House: Arryn ● Age: 16 let ● Occupation: Lady ● Skills: Zelený zrak

Historie

Colette se narodila na začátku léta lordu Arrynovi a jeho manželce, která byla dcerou jednoho lorda z Údolí. Její matka byla docela stará na další dítě a několik měsíců po tom, co se narodila, přesáhla svůj plodný věk. Celý svůj život prožila relativně v klidu v okolí Orlího hnízda se svými bratry a sestrami. Nikdy se nenudila, ale přesto vždycky toužila vidět zbytek Království. Představovala si ho stejně malebné jako Údolí, a tak jak se zpívá v písních. Představovala si, že se tam prohánějí rytíři v zářivých zbrojích bojujících o přízeň některé krásné a urozené lady. Nikdy by ji nenapadlo, že by to mohlo být jinak, dokud otec nepřivlekl do Orlího hnízda několik příslušníků horských kmenů, které napadali pocestné, kteří se snažili přejít hory. Nechal jim před očima všech přítomných useknout hlavy. V tu chvíli se změnil její pohled na svět. Přišla na to, že ne vždy existují jenom ti dobří, ale je tam i spousta těch špatných. Její touha po objevování ji ale nepřešla, takže doufá, že se vdá za některého muže z druhého konce sedmi království. Její otec vládne ještě teď s její matkou po boku.

Schopnosti

Jako každá správná lady se už od malička učila správnému a elegantnímu chování. Mezi další schopnosti každé mladé dámy také nutně musí patřit vyšívání, zpěv a hraní na nějaký ten hudební nástroj. V jejím případě loutnu. Nikdy by ji ani nenapadlo zajímat se o válečnou strategii nebo zbraně. To je podle jejího názoru výhrada mužů. Co ji opravdu baví, je jízda na koni. V této dovednosti je dost dobrá. Nebojí se žádného terénu a ani běžet co nejrychleji. Bohužel ale musí zůstat za ochrannými zdmi Údolí.

Vzhled

Ačkoliv má Colette Arryn několik sourozenců, ona je z nich známá jako ta nejupravenější a nejelegantnější. Má vysokou, vytrénovanou postavu a navíc pěkně zaoblenou na těch správných místech. Mám na mysli boky a ňadra. Její obličej je milý už od přírody. Má světle hnědé až skoro zrzavé vlasy, které jí spadají pod ramena, a které nosí vždy sčesané podle jižanských vzorů. Pod nimi se skrývá obličej pokrytý stovkami malých pih. Mezi těmi pihami najdete dvě velké, bledě modré oči, nos a rty, které jsou též světle růžové barvy. A co se týče způsobu jejího oblékání, tak jsou to výhradně šaty, především v barvách rodu Arrynů.

Charakter

Lidé často dávají na první dojem nebo odsuzují lidi podle toho, jak vypadají. Někdo by si mohl říct podle toho, jak vypadá, že to bude jedna z těch pyšných a sebestředných lady, ale ten někdo by se pořádně zmílil. Ona nikdy nešetří úsměvem pro nikoho, ať je starý či mladý, ošklivý či hezký a nebo lord či žebrák. Už se narodila s touhou pomáhat potřebným a tuto vlastnost v ní jenom upevňovaly písně, které má tak ráda. Vždycky to byla ona, kdo přemlouval otce, ať dá tomu žebrákovi alespoň malou almužnu nebo kdo škemral o život příslušníka horského klanu. Podle ní je každý dobrý, ale ne vždycky má příležitost to dokázat. Miluje lidi stejně tak, jako miluje zvířata. I přes to všechno je velkým snílkem, který doufá a věří, že se jeho sny naplní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama