Prosinec 2013

Sofia Meteora

31. prosince 2013 v 10:19

Sofia Meteora

Arryn Sofia Meteora

Nick: Meteora ● House: Arryn ● Age: 17 let ● Occupation: Léčitelka

Historie

Sofia se narodila na území, které spadá pod Arryny, proto také nijak zvlášť nepocítila důsledky války rodů. Vyrůstala v rodině čítající její tři bratry a a otce. Matka zemřela při porodu nejmladšího z dětí, tedy Sofii. Nikdy se touto událostí netrápila, však také matku nikdy nepoznala.

Když byla starší, mohla se rozhodnout, buď se připojit ke kovářskému řemeslu, které provozovali všichni její mužští i ženští příbuzní ve všelijakých podobách, umělecké kovářství, zámečnictví, zbrojařství aj, nebo se stát takovou černou ovcí rodiny a začít jiné řemeslo.

Nakonec se rozhodla pro léčitelství. Odůvodňuje to tím, že vědomosti o lidském těle a účincích léčiv na něm se mohou stát v rukou správné osoby elegantním způsobem, jak někoho zabít, než se meč může stát v rukou kohokoli primitivním způsobem, jak člověka zabít nebo zmrzačit, v lepším případě.

Vysmívá se tak i urputnému snažení svých příbuzných zbrojařů vyrobit neporazitelnou zbraň.

Nakonec se ale díky otcově náhlé smrti a nevraživosti jejích bratrů ocitla na ulici, a proto teď cestuje po kraji a na delší dobu se zastavuje ve městech, kde většinou ve volných chvílích léčí lidi a získává další vědomosti o léčitelství.

Schopnosti

Mezi její vlastnosti patří nejen znalost anatomie a fyziologie lidského těla, ale i znalost rostlin a to léčivých i ne tolik potřebných pro léčbu. Mimo jiné, Má nemalé znalosti ohledně zbraní, ale ty používá málokdy.

Vzhled

Už od narození má černé vlasy barvy a lesku havraních per. Mezi její výraznější znaky patří světle zelené až žluté oči a vcelku malá postava. Ráda nosí černý težce vypadající kabát. Proto ji také často lidé mají za smrtku, než za doktora. Když si odhrne kabát, poodhalí se její černé kozačky na vysokém podpatku a kratší vcelku obyčejně vypadající šaty. Nerada nosí sukně, proto nosí kalhoty nebo si při nejhorším prostě navlíkne kalhoty pod sukni.

Charakter

Mezi její oblíbené aktivity nejčastěji patří spaní a putování po kraji. Díky cestování si zvykla na všelijaké věci a stala se z ní lehce podivná osůbka. Stala se klidnější a tišší osobou, ale ze své staré osobnosti toho mnoho neztratila. Stále se směje vtipům a povídá si s lidmi.

Kupodivu se snaží hledat stále nové přátele. Říká tomu OCAS - Občansko Cestovní Aliance Společníků. Tvrdí, že si je tvoří pro případ, že by potřebovala krytí nebo skrýš na pár dní. Ví bůh proč . . .

Soutěž (Oznámení)

30. prosince 2013 v 14:29
V poslední době řešíme dvě záležitosti. Jedna z nich je, že se má Game of Thrones jednat o fantasy příběh, což tak zatím nevypadá a plánovali jsme nějaké důležitější události odvypravěčovat až časem pro náhodně vybrané postavy. Druhá věc je značný nedostatek hráčů.

Proto jsme se rozhodli vyřešit tohle všechno najednou. Vyhlašujeme tři RPG ceny (časem případně podle zájmu přídáme), které dostanou ti hráči, co na toto RPG přivedou nějaké další hráče. Účastnit se může, kdo chce, není to nijak povinné. Za každého aspoň trochu aktivního hráče si můžete vzít jednu cen a využít ji, kdy bude chtít. Tím se spravedlivě rozdělí fantasy události mezi postavy.

V případě otázek kontaktujte adminy.

1) Dračí sklo (To a oheň dokáže zabít Bílé chodce)
2) Dračí vejce (Tohle snad vysvětlovat nemusím)
3) Valyrijská ocel (Jedná se o velmi silnou a ostrou ocel, která je vzácná a hodně drahá, byla použita na některé meče a brnění důležitých osob, jenže se většina toho během války Rodů poztrácela)
4) Zelený zrak (S tříokou vránou. Je to možnost předvídat některé události a mít vize)

Arryn's Characters

30. prosince 2013 v 10:33
* = Vůdce rodu
- = Patřící i do jiného rodu


Colette Arryn

30. prosince 2013 v 10:30

Colette Arryn

Arryn Colette Arryn

Nick: Kailie ● House: Arryn ● Age: 16 let ● Occupation: Lady ● Skills: Zelený zrak

Historie

Colette se narodila na začátku léta lordu Arrynovi a jeho manželce, která byla dcerou jednoho lorda z Údolí. Její matka byla docela stará na další dítě a několik měsíců po tom, co se narodila, přesáhla svůj plodný věk. Celý svůj život prožila relativně v klidu v okolí Orlího hnízda se svými bratry a sestrami. Nikdy se nenudila, ale přesto vždycky toužila vidět zbytek Království. Představovala si ho stejně malebné jako Údolí, a tak jak se zpívá v písních. Představovala si, že se tam prohánějí rytíři v zářivých zbrojích bojujících o přízeň některé krásné a urozené lady. Nikdy by ji nenapadlo, že by to mohlo být jinak, dokud otec nepřivlekl do Orlího hnízda několik příslušníků horských kmenů, které napadali pocestné, kteří se snažili přejít hory. Nechal jim před očima všech přítomných useknout hlavy. V tu chvíli se změnil její pohled na svět. Přišla na to, že ne vždy existují jenom ti dobří, ale je tam i spousta těch špatných. Její touha po objevování ji ale nepřešla, takže doufá, že se vdá za některého muže z druhého konce sedmi království. Její otec vládne ještě teď s její matkou po boku.

Schopnosti

Jako každá správná lady se už od malička učila správnému a elegantnímu chování. Mezi další schopnosti každé mladé dámy také nutně musí patřit vyšívání, zpěv a hraní na nějaký ten hudební nástroj. V jejím případě loutnu. Nikdy by ji ani nenapadlo zajímat se o válečnou strategii nebo zbraně. To je podle jejího názoru výhrada mužů. Co ji opravdu baví, je jízda na koni. V této dovednosti je dost dobrá. Nebojí se žádného terénu a ani běžet co nejrychleji. Bohužel ale musí zůstat za ochrannými zdmi Údolí.

Vzhled

Ačkoliv má Colette Arryn několik sourozenců, ona je z nich známá jako ta nejupravenější a nejelegantnější. Má vysokou, vytrénovanou postavu a navíc pěkně zaoblenou na těch správných místech. Mám na mysli boky a ňadra. Její obličej je milý už od přírody. Má světle hnědé až skoro zrzavé vlasy, které jí spadají pod ramena, a které nosí vždy sčesané podle jižanských vzorů. Pod nimi se skrývá obličej pokrytý stovkami malých pih. Mezi těmi pihami najdete dvě velké, bledě modré oči, nos a rty, které jsou též světle růžové barvy. A co se týče způsobu jejího oblékání, tak jsou to výhradně šaty, především v barvách rodu Arrynů.

Charakter

Lidé často dávají na první dojem nebo odsuzují lidi podle toho, jak vypadají. Někdo by si mohl říct podle toho, jak vypadá, že to bude jedna z těch pyšných a sebestředných lady, ale ten někdo by se pořádně zmílil. Ona nikdy nešetří úsměvem pro nikoho, ať je starý či mladý, ošklivý či hezký a nebo lord či žebrák. Už se narodila s touhou pomáhat potřebným a tuto vlastnost v ní jenom upevňovaly písně, které má tak ráda. Vždycky to byla ona, kdo přemlouval otce, ať dá tomu žebrákovi alespoň malou almužnu nebo kdo škemral o život příslušníka horského klanu. Podle ní je každý dobrý, ale ne vždycky má příležitost to dokázat. Miluje lidi stejně tak, jako miluje zvířata. I přes to všechno je velkým snílkem, který doufá a věří, že se jeho sny naplní.

Euphemia Tyrell

28. prosince 2013 v 13:42

Euphemia Tyrell

House Tyrell Euphemia Tyrell

Nick: Anais ● House: Tyrell ● Age: 17 let ● Occupation: -

Historie

Euph sa narodila ako prvé, očakávané dieťa do rodiny Tyrellov. O dva roky neskôr jej pribudla sestra, avšak jej pôrod matka neprežila a po niekoľkých hodinách zomrela. O Euph a Ellyn vyrastali teda obklopené iba otcom a početným služobníctvom a vychovávateľmi. Hneď, ako sa jej sestra narodila, Euph na ňu jednoducho zanevrela, pretože ju v duchu vinila z matkinej smrti. Ich vzťah teda nikdy nebol dobrý, neustále sa podrážali a hádali a tak je tomu dodnes. Euph sčasti dúfala, že otec sa postaví na jej stranu a tiež bude Ellyn viniť zo smrti matky, no otec k tomu nikdy nezaujal postoj a ostal sa tváriť chladne.

Schopnosti

Euph patrí k tým ľuďom, ktorí nemajú žiadnu skvelú schopnosť, v ktorej by excelovali. Vie toho málo o boji s akoukoľvek zbraňou, jazdiť na koni sa naučila len z nutnosti, nevyniká svojimi vedomosťami a nie sú jej blízke ani činnosti, ktorá by mala vedieť správna dáma ako spev či vyšívanie. Jej najvýraznejšou schopnosťou je teda jej krása, ktorú si patrične uvedomuje a využíva. Je dosť prefíkaná a rafinovaná a vďaka tomu nemá problém niekoho klamať alebo niečo predstierať. Jej charizma a šarm sú teda jej najsilnejšími vlastnosťami.

Vzhled

Na prvý pohľad vôbec nepatrí do rodu Tyrell. Euph je nízke a chudé dievča, drobné, s útlymi plecami a jemnými vlasmi, celkovo pôsobí veľmi krehko. Keď ju však iba chvíľu pozorujete, uvedomíte si, že sa naoapk správa veľmi energicky, veselo a temperamentne. Pleť sa dá označiť ako porcelánová, ale aj ako chorobne bledá. Vlasy má dlhé a tmavé, možno je to tmavohnedá, možno čierna, občas sa tam zaleskne aj tmavo modrá, takže sa tým celkom odlišuje od zvyšku Tyrellov. Na tvári jej vyniknú pekné oči zvláštnej šedo-hnedo-zelenej farby. Má rovný nos a výraznú, trochu pretiahnutú sánku, čo si všimnete, ak sa na ňu zahladíte z profilu. Pod pravým okom má drobné znamienko a v lete sa jej na nose objavujú pehy. Má dlhé a štíhle prsty a jedno ucho jej mierne odstáva. Vždy má na krku striebornú retiazku, ktorej prívesok sa stráca vo výstrihu.

Charakter

Euph je výrazne extrovertná povaha. Je veľmi spoločenská a energická a vždy sa okolo nej musí niečo diať a byť živo. Ak nie, zvyčajne sa sama postará o to, aby nebola nuda, keďže je za akúkoľvek zábavu. Neznáša nudu, ale ak ste s ňou, nudiť sa je takmer nemožné. Je veľmi náladová a prelietavá, pozornosť udrží na jednej veci asi päť sekúnd, potom ju nadchne niečo iné. Ľahko ju niečo rozčúli, ale rovnako ľahko na to zabudne a opäť sa usmieva ako slniečko. Vie byť krutá a tvrdohlavá, ale ona nie je zlý človek, len má trochu zvláštny zmysel pre zábavu. Je dosť lenivá a ak sa jej samej do niečoho nechce, len ťažko ju donútite. Je priateľská a otvorená a nevadí jej povedať na rovinu, čo si myslí, ale zároveň vám bez mihnutia oka zaklame, ak jej to práve vyhovuje. Patrí k ľahkovážnym ľuďom, ktorí najskôr konajú a až potom uvažujú. Veľmi rada je stredom pozornosti a je to vodcovský typ, ktorý si nenechá len tak niekým rozkazovať. Zakladá si na svojej ničím neobmedzenej slobode a nevedela by si predstaviť žiť s nejakým záväzkom a práve preto sa veľmi búri, keď jej otec spomenie, že by sa mala konečne vydať. So svojou sestrou sú si v niečom podobné, no jej akoby chýbala tá slušná stránka a cit pre to, kedy je lepšie mlčať.

Dani Baelish

27. prosince 2013 v 23:22

Dani Baelish

Lannister Dani Baelish

Nick: Acid ● House: Lannister ● Age: 16 let ● Occupation: Majitelka nevěstince

Historie

Dani je poslední živoucí osobou z rodu Baelishů. Petyr, kterého známe z knih, byl její pradědeček a právě díky němu se v tomto rodě dědilo řemeslo. Danina matka měla ten nejvyhlášenější nevěstinec v celém Západozemí, dokonce se jí podařilo ututlat pár docela závažných aférek králů a jiných významných lidí. Tudíž se Dani narodila do rodiny, která má dobré postavení, peníze, prestiž, ale zároveň slouží jinému rodu - Lannisterům. Jako malá se toužila stát princovou ženou, ale když jí bylo 8 let, z prince se stal král a pro Dani byl najednou nedosažitelným. Dani si myslí, že už nikdy nenajde svou pravou lásku, protože ten jediný člověk, se kterým by kdy byla ochotna strávit zbytek života, je nyní králem a navíc ho už 8 let neviděla, protože za něj vládne králův pobočník. Když jí bylo 15, náhle jí zemřela matka, která udržovala veřejný dům v chodu, a protože svého otce nikdy nepoznala, byl jí rodinný podnik odkázán. Od té doby se věnuje jen svému řemeslu, nejenom správě podniku, občas také pracuje trochu jinak a docela dost jí to vynáší, protože je žádaná, a nějakou lásku nebo muže úplně vypustila z hlavy.

Schopnosti

Protože se Dani živí tím, čím se živí, musí být schopna se nějak ubránit případným útokům chtivých mužů, proto ji odmala učil jeden nájemný vrah, který byl hodně nebezpečný a nikdy se ho nepodařilo chytit, ale měl k Danině matce dluh. Naučila se pracovat se skrytou čepelí, kterou má u lýtka v levé kozačce. Proto nikdy nenosí nízké boty. Také se z ní stala vynikající vrhačka hvězdic, které má stále u sebe. Pořád se zlepšuje v sebeobraně, protože s ní měla vždy problém, ale obyčejnému útoku se stejně ubrání. Je to neuvěřitelné, ale po svém pradědovi Petyru zdědila jeho genialitu a mazanost, kterou umí dost dobře využít v praxi.

Vzhled

Dani je malé postavy, má kolem 150 centimetrů, ale to jí rozhodně neubralo na ženskosti, spíš naopak. Je to typ ženy, po které musí šílet snad všichni muži - krásný obličej, dobře vyvinuté poprsí, vosí pas, širší boky a skvělý zadek. Má oválnější obličej, ve kterém vynikají pronikavé hnědé oči, nad kterými si Dani dělá každodenně linku, aby je ještě více zvýraznila. Svému názoru ještě přidat obočím, které dokáže vyjádřit snad všechny emoce jeho majitelky, ale také jí dokáže v ošemetných situacích zradit. Nos může připomínat typický frňáček, ale Dani ho nahoru opravdu nenosí. Rty má krásně objemné a nejeden muž jí díky tomu tvrdil, že má nejhezčí rty v celém Západozemí. Když se usmívá, vypadá neuvěřitelně vyzývavě, ale zároveň arogantně. Vlasy tmavě hnědé barvy nosí většinou rozpuštěné, miluje ten pocit, když jí vlají kolem obličeje, ale když jde na nějakou slavnost, umí z nich vytvořit úchvatné dílo.

Charakter

I když může působit namyšleně a povýšeně, vůbec tomu tak není. Vevnitř se skrývá jistá, charakterní osoba, která miluje smích a své přátele, kterých bohužel moc nemá, ale díky tomu si jich víc váží. K cizím se chová přívětivě, ale nikdy nemůžete říct, jestli to není jen přetvářka kvůli obchodu, ta jí jde moc dobře. Je neuvěřitelně mazaná, protože vaši pravdu dokáže přetvořit v lež a vy jí hned uvěříte. Často odkazuje na svého praděda Petyra, protože díky němu má rod Baelishů tak vysoké postavení. Spekuluje se o ní, že je neuvěřitelně chladná a bez citu, což může být i pravda, protože se ztrátou své první lásky přišla i o city a to z ní dělá ještě větší mršku, kterou touží být.

Ellyn Tyrell

27. prosince 2013 v 10:24

Ellyn Tyrell

House Tyrell Ellyn Tyrell

Nick: Kailie ● House: Tyrell ● Age: 15 let ● Occupation: -

Historie

Ellyn Tyrell se narodila svému otci lordu Rowanovi Tyrellovi jako druhá dcera. Svojí matku nikdy nepoznala, protože zemřela při jejím porodu. Nikdo z její rodiny to nikdy nedokázal přenést přes srdce, že to právě kvůli ní zesnula její matka. A přitom kdyby mohla vrátila by čas aby nikdy nebyla počata. Stejně jako kdysi Rowan Tyrell i ona nezažila rodičovskou lásku a ani sesterskou, proto se od malička upínala na služky a děti z podhradí. Teď se cítí spíš jako jeden z otcových poddaných než jako mladá lady, kterou by měla být. Se sestrou se prali a hádali snad od té doby, co se naučili mluvit a jí to docela mrzí, protože by chtěla mít alespoň jednoho příbuzného se kterým by nevedla spor.

Schopnosti

Jak je psáno výše, už odmala se pohybovala mezi obyčejnými lidmi a dětmi. První to začalo jako dětská hra, ale později se to vyvinulo v touhu naučit se bojovat stejně dobře jako rytíři o kterých se zpívá v písních. A na rozdíl od jejího otce, jí se vždycky líbil luk. Ona zastává teorii, že mečem máchnete a většinou se trefíte, ale do střílení z luku se zapojuje mnoho dalších faktorů jako vyrovnaný dech, dobrá muška nebo vítr. Nejprve se učila od mladých zbrojnošů a sledovala jejich výcvik. Pak si jí všiml jeden rytíř, který byl ve službách lorda Rowana a hlavně díky tomu že je povahou úplně jiná než její otec, jí začal potají učit. Díky svojí výšce je mrštná, obratná a rychlá.

Vzhled

Rod Tyrellů se může pyšnit tím, že se o nich povídá, že tu krása není nedostatkovým zbožím. A není to jenom povídačka. Může to dokázat jak její otec, tak její sestra a ona sama taky. Po otci zdědila hnědé vlnité vlasy a plné rty. Na druhou stranu po matce zdědila oči barvou podobné jezeru schované pod hustým obočím. Postava je ale to, čím se odlišuje od obou rodů. Jak v rodu jejího otce tak v rodu její matky byli všichni vysocí, ale ona je malá a velice štíhlá i když toho sní opravdu dost. Mnohem radši má obyčejné kožené kalhoty a košili, ale je si vědoma toho že jsou chvíle, kdy se prostě musí obléci slavnostněji do šatů.

Charakter

Ellyn Tyrell má jediné štěstí, že se nechová stejně jako její otec. Zatímco on je zamračený a na jeho tváři nevidíte úsměv, ona se stále usmívá a je veselá i přes to že má neshody se svojí sestrou a otcem. Je ráda když se lidé kolem ní smějí a je kolem ní živo. Dalo by se říct že je nenapravitelný optimista a opatrnost jejího otce jí chybí. Do všeho se bezhlavě žene a je jí jedno jaké to bude mít následky. Nikdy by sama nevyprovokovala konflikt, ale když se do ní někdo naváží dokáže to oplácet stejnou notou a pro odpověď nejde daleko i když se ostatním často nelíbí. I když je dost živá a divoká, dokáže rozeznat okamžiky kdy je lepší mlčet a chovat se jako dáma a kdy si může k druhému dovolit téměř cokoliv. Vypadá to jako by měla dvě tváře. Jednu pro oficiální záležitosti, kdy se obléká do šatů a snaží se být na jednom místě a jednu pro všechno ostatní, kdy jí nic nedokáže zastavit. Nemá ráda veškeré ty práce, které dělají ostatní lady v jejím věku jako je zpěv a vyšívání. Naopak miluje střílení z luku a jízdu na koni.

Tyrell's Characters

27. prosince 2013 v 10:06* = Vůdce rodu
- = Patřící i do jiného rodu

Rowan Tyrell

27. prosince 2013 v 10:00

Rowan Tyrell

Tyrell Rowan Tyrell

Nick: Kailie ● House: Tyrell ● Age: 37 let ● Occupation: Králův pobočník

Historie

Rowan Tyrell byl jediným žijícím mužským potomkem lorda Faviana Tyrella, takže s jeho dědictvím to nebylo složité. Narodil se během jedné z krátkých zim, a i přesto že Highgarden leží daleko na jihu, začali lidé říkat že jeho srdce je zmrzlé. Jediný, kdo ho od mala učil co je správné, byla jeho matka, která ale v sedmý den jeho jména zemřela na choleru. Sám Rowan Tyrell to v tu dobu velice těžko nesl. Pokud byste v tu dobu šli mezi obyčejné lidi, slyšeli byste spoustu povídaček o tom, že lady Tyrell svého syna milovala více než svého muže, a dokonce vyměnila lóži svého manžela za lóži svého syna a tak podobně. To ale nebyla pravda. Od smrti své matky neměl v podstatě žádnou pevnou ruku a vychovatele. Jeho otec na výchovu svého syna moc nedohlížel. Jediný, kdo se ho snažil vychovat byl highgardenský mistr, ale ten mu nedával tolik co matka, takže se ho Rowan naučil brzy ignorovat. V patnáctý den jeho jména ale přišel další zvrat. Lord Favian Tyrell se sice znovu oženil, ale jeho manželka mu porodila pouze dívky, a tak pochopil, že by se měl o chlapce trochu víc zajímat. Od té doby se Rowan zúčastňoval všech důležitých schůzí a jeho otec mu vnesl do života řád a disciplínu. O několik let později se oženil s dcerou nevýznamného vazala svého otce, která jako jediná dokázala obměkči jeho tvrdé srdce. Lord Favian Tyrell byl obdarován dlouhověkostí, ale i tak nakonec zemřel a předal svému synovi Highgarden. Lordu Rowanovi se narodili dvě dcery, ale při porodu druhé z nich zemřela jeho manželka. Uzavřel se do sebe, stejně jako když mu zemřela matka. Radši pracoval, než aby se věnoval svým dětem nebo sháněním nové manželky.

Schopnosti

Snad jako každý lord v království i lord Rowan byl od malička nucen učit se bojovému umění a to ve všech směrech. Jak šermířství, tak střílení z luku. On sám přitom radši vždy preferoval radši meč. Má radši hrubou sílu a navíc byl veden k tomu, aby se díval do očí muži, kterého chce zabít. Podle něj použije šíp k usmrcení člověka jenom slaboch. Jeho další schopností je jeho hlava. Nikdy neztrácí sebekontrolu a nenechává se unášet emocemi. Všechno, co dělá si musí nejdříve promyslet a až pak začne jednat.

Vzhled

O lordu Rowanovi Tyrellovi byste toho mohli říct hodně, ale faktem zůstává, že je vyšší a silnější než mnoho mužů. Sice není tak velký jako proslulý Hora a jeho bratr Ohař, ale ne o moc. Na jeho tváři skoro nikdy nenajdete úsměv a to je škoda, protože jeho ústa vypadají jako by se chtěla pořád smát. I jeho tmavé oči schované pod světlým obočím tak vypadají. Jako valná část Tyrellů i on má hnědé vlnité vlasy, ale kdyby jste se podívali pořádně zjistili byste, že už jsou protkány stříbrnými pramínky stejně jako jeho husté vousy.

Charakter

Obyčejný lid nebo i jeho služebnictvo o něm říká, že jeho srdce je z ledu nebo že by měl být Starkem. Pravdou je, že on usměvavý typ člověka nikdy nebyl a nebude stejně jako nikdy nebude mateřský typ. Nikdy si lidi nepouští blíž k tělu, protože si myslí, že potom je je lehčí zabít. Není zrovna moc důvěřivý stejně jako komunikativní. Jeho vystihuje chladná logika a rychlé jednání. Otázkou by bylo, co by si vybral, jestli rodinu nebo čest. Většina se přiklání k druhé variantě, ale opak je pravdou. Nenechal by svoje dcery v nebezpečí, i když to neumí dát pořádně najevo. Jinak je opravdu čestným člověkem, takže málokdy poruší svůj slib nebo někoho zradí. Je opatrným člověkem, takže by se sotva nechal vyprovokovat k otevřenému konfliktu. Jeho stylem je spíš všechno narafičit tak, aby to dopadlo v jeho prospěch a druzí si mysleli, že on do toho nijak nezasahoval. Jiné je to v boji, protože když už musí bojovat dokáže být stejně nemilosrdný jako dokáže být spravedlivý.


Sebastian "Bash" Stark

26. prosince 2013 v 19:49

Sebastian "Bash" Stark

Stark Sebastian Stark

Nick: Chris ● House: Stark ● Age: 23 let ● Occupation: -

Historie

Sebastian, často zvaný Bash, je bastard obdobně jako byl Jon Snow. Jeho matka byla služebná na Zimohradu a zamilovala se. Což by se ale o jeho otci říct nedalo, prostě si chtěl užít, nic víc v tom neviděl. Po narození se ho matka za pár zlaťáků vzdala a přenechala v rukou otce, od té doby o ní nikdo neslyšel. Přestože byl bastard, otec ho bral jako vlastního syna, sice s ním netrávil moc času, ale dopřával mu vzdělání, které bylo hodno prvorozeného syna, jímž on byl, přestože nemanželský. Měl skvělé učitele tance, literatury, šermu, lukostřelby a také společenských mravů, kterým však vzdoroval, protože vzdělání v tomto směru mu nic neříkalo. K 18. narozeninám dostal od otce zlovlka, pojmenoval ho Tristan po svém nejlepším přítel, který se utopil. Od té doby ho Tristan všude provází a chrání ho. Občas si s Tristanem povídá, jako by mu rozuměl a považuje ho za nejcennějšího přítele.

Postupem času začal čelit častým urážkám z jednoho prostého důvodu, byl bastard. Dlouho mu trvalo, než se s faktem smířil a každou potyčku řešil horkokrevně s mečem v ruce. To je příčina, proč ze Zimohradu často odjíždí a cestuje po zemi. Před krátkou dobou se dozvěděl, kde žije jeho matka a chystá se na cestu za ní, aby zjistil, jestli ho vážně opustila kvůli penězům nebo byl i jiný důvod.

Schopnosti

Umí skvěle zacházet mečem a má dobou mušku, proto na zádech vždy nosí toulec šípů a delší dřevěný luk. Není sice žádný lukostřelec, ale když se soustředí, většinou cíl trefí. Mezi jeho další schopnosti patří rychlost a obratnost. Proto v boji nesází na fyzickou sílu, ale spíše sází na sílu strategie a hlavně jeho rychlost. Neumí jednat pod tlakem a často koná s horkou hlavou, což se mu může vymstít, přesto si s tím si hlavu neláme. A jako schopnost se může považovat i skvělá orientace, má přirozený talent a štěstí se málokdy ztratit, to je pro něj velkou výhodou.

Vzhled

Je vysoký a má atleticky štíhlou postavu. Měří kolem 185 cm a váží pod 80 kg. Už při prvním pohledu působí jaksi vznešeněji než ostatní prostí lidé. Na zakulacené hlavě uplácnuté tmavě hnědé kratší vlasy, pod kterými vyčnívají větší přilehlé uši. Na svět hledí zářivě modrýma očima a oblíbenou lesní vůni vdechuje širším nosem s nezvykle delším kořenem. Nos mu byl už v průběhu života několikrát zlomen, za což může děkovat své drzosti. I když hádku nezačal, pokračoval v ní dál, a tak to bylo vždy. Zlomený nos počítal, ale když se dostal na číslo pět, počítat přestal, došlo mu, že by jeho nos mohl vypadat za nedlouho mnohem hůř. Proto si na nos dává větší pozor a při hospodské rvačce se snaží držet dál, ne vždy se to povede.Již zmíněná ostrá drzost vychází z protáhlejších úst s koutky zvednutými vždy nahoru, neboť se rád směje a nebo dělá různé úšklebky. Vousy žádné nemá, ani nechce. Stačí mu drobné neupravené strniště lemující pusu.

Charakter


Není moc společenský, proto se ani ve středu společnosti necítí dobře. Raději upřednostňuje klid a ticho lesa před oslavami a zábavou. I když se jako každý rád čas od času pobaví, to mu nemůže mít nikdo za zlé. S lidmi se snaží vycházet, né vždy se to však povede. Záleží na způsobu, jakým na něj každý jednotlivec sám zapůsobí. K někomu je laskavý a vlídný, k někomu je zase chladný a odtažitý. Každý, kdo ho chce blíže poznat, s ním musí mít trpělivost a dát mu čas. Sebastian je extrémně nevyzpytatelný, nikdo neví, jak se zachová právě v dané situaci. Někdy udělá úplný opak toho, co by od něj každý čekal a mnoho lidí neustále svým chováním překvapuje. Má rád svobodu a volnost, proto není z vlády, bohatství a moci nějak unešený. Se svým životem je spokojen, i když se občas přistihne, jak myslí na trůn, tyto myšlenky však zahání daleko do útrob mysli a potlačuje je. Jeho nejhorší vlastností je drzost a soucit, který mu ztěžuje spousty situací.


Publicity

18. prosince 2013 v 18:58
Ohledně výměn ikonek pište na mail, či jinak kontaktujte adminy.Sdílené ikonky

Online RPG Dračí jezdciChronicle

18. prosince 2013 v 13:33
Svazky kroniky Králů Západozemí
Age of Damien Lannister

Notice Board

18. prosince 2013 v 12:58

NON - RPG oznámení

Byla spuštěna registrace
Doplňují se některé informace (Rodokmeny, Ekonomika)
Soutěž ZDE!

RPG oznámení

Osm let od korunovace Damiena Lannistera
Téměř všechny Lady jsou pozvány do Králova Přístaviště kvůli zásnubám.


Reálie

18. prosince 2013 v 10:30

Reálie

Uplynulo zhruba okolo 100 let od oficiálního příběhu v seriálu a knihách. Během této doby jeden už z dospělých draků Daenerys zešílel a zničil značnou část země Essos, kterou později dodělal i propad velké části pevniny a celé Východozemí nakonec skončilo pod vodou a přestalo existovat. Udržel se už jen Westeros, který byl pro tolik rodů, které se mezi sebou neměli rádi a bojovali mezi sebou, moc malý. Některé essoské kmeny/rody se stihly zachránit a přesunuly se do Westerosu. Jak ubylo místa a přibylo kmenů, započala takzvaná válka Rodů, kdy některé rody naprosto zmizely a došlo k přerozdělení veškerého území. Na tuto válku nikdo nevzpomíná rád, došlo ke zničení mnoha měst, smrti hodně lidí a Westeros se ještě stále dává do pořádku.

Přesto, že Bílí chodci byli dost velká potencionální hrozba, příchod Daenerys s draky do Západozemí je dokázal zahnat víc na sever za Zeď a dočasně s nimi problémy utichli. Oni mezitím stihli naprosto vyvraždit kmen Divokých, čímž se ale jejich počet o něco rozšířil, ale stále jsou obávaní, bohužel přesto mnohé rody na jihu nevěří, že skutečně existují.

Se smrtí Divokých a stažením Bílých chodců se mohla Noční hlídka o něco uklidnit, dost jim ubyla práce, ale do dění v Západozemí se naprosto nezapojily. Jejich úkolem bylo chránit Západozemí před nebezpečím za Zdí, nikoliv řešit problémy, které si rody vytvořily. Díky menšímu počtu nebezpečí, se jejich počet též rozšířil a střídavě procházejí jednotlivé Hrady na zdi, přesto stále zůstaly v Castle Black.

Rod Starků se téměř rozplynul a zmizel, několik dlouhých let si všichni mysleli, že Starkové už neexistují a začaly vznikat nároky na království Severu. Rody Tully, Karstark, Bolton a další bojovali proti Lannisterům, ale nedopadlo to moc slavně. Lannisteři sice vyhráli, ale s velkými ztrátami, nicméně získali území Tully. Na druhé straně byly ale ztráty mnohem větší, všichni potomci jednotlivých rodů během toho zanikli a pravděpodobně už žádný jejich nástupce neexistuje. Než se Lannisteři vzpamatovali a obsadili sever, tak se objevil potencionální příslušník rodu Starků, nikdo vlastně pořádně netuší, čí to byl potomek, největší pravděpodobnost je u Sansy, ale nikdo to neví jistě. Arrynové uznali, že daný potomek je skutečně Stark a podle jejich verdiktu se zařídili všichni. Rod Starků se nakonec udržel a dál pokračuje.

Arrynovi byl rod, který se zrovna dvakrát do války Rodů nezapojil, jediné, co dělal, bylo, že si bránili vlastní území a tato neutralita jim právě poskytla možnost rozhodovat o sporech, které nastaly a válkou se vyřešit nedaly. Od té doby se z nich stala velká Soudní síň Westerosu, kde akorát rozhodují o zločincích, o náležitostech majetku a dalších věcech. Tento rod jako jeden z mála vzkvétá a udržuje si jen svoje území, po ničem jiném víc ani netouží.

Lannisteři byli jedni z hlavních aktérů v celé válce Rodů. Na svět se vyneslo, že Joffrey není Baratheon, nýbrž Lannister, takže pozůstalí Baratheoni se snažili na trůn zpět vrátit, všichni čekali, že smrtí Joffreyho se všechno vyřeší a oni budou opět vládnout, ale nebylo to tak. Joffrey sice zemřel, ale Lannisteři se přes Myrcellu udrželi a potlačili povstání, při kterém zemřel poslední přeživší Baratheon. Lannisteři se snažili pojistit, aby žádný jejich potomek nepřežil, ale do teď není jisté, jestli se jim to povedlo. Nakonec z celé války nejvíc vytěžil právě tento rod, který u vlády v Západozemí vydržel až do poslední doby.

Z Východozemí unikla i se svou armádou a už celkem dospělými draky i Daenerys, která začala vést válku o King's Landing, kvůli celkem velké vytíženosti Lannisterů se jí podařilo získat některá území v blízkosti Králova přístaviště. Díky vydírání Tyrellů, do bitvy přispělo i loďstvo Greyjoyů, samotní Tyrellové a samozřejmě Lannisteři. Daenerys poslala do boje i svoje draky, jenže jeden z nich zešílel, zaútočil na svoje dva bratry a pobili se navzájem. Jediné, co po nich zůstalo, byly vejce. Téměř všichni si myslí, že žádní draci už prostě nejsou. Jen hlavní rod Targaryenů ví, že v Dragonstone je jeden poslední. To, co neví už absolutně nikdo, je skutečnost, že po Západozemí ještě minimálně jedno vejce je. Daenerys se nakonec musela smířit s tím malým územím, do teď nikdo neví, s kým stvořila potomky, kteří do teď opečovávají vejce.

Tyrellové díky svému bohatství byli velmi silný nepřátel v bitvě rodů a proto si dokázali získat Greyjoye, zároveň jim slíbili, že v případě jejich smrti, Železné ostrovy nepadnou do ničích rukou, tak bylo splněno. Greyjoyové skutečně vymřeli, Železné ostrovy jsou neobsazené. Tyrellové samozřejmě podporovali Lannistery, ale škrt přes rozpočet jim udělala nečekaná smrt Joffreyho a to, že trůn padl do ruky Myrcelle, tím se oni vzdálili vidině, že jsou budou na trůnu oni. Přesto se dál snaží s Lannistery vycházet a doufají, že se zase jednou přiblíží k trůnu.

Nakonec zbyli Dothraki. Utekli z Východozemí celkem narychlo a akorát se zachránili před nebezpečím. Jejich počet se až děsivě zredukoval a do teď nikdo neví, že ve Westerosu jsou. Obývají území na jihovýchodě, kam se všichni lidé bojí jít, protože se odtamtud jen málokdo vrátí a ten někdo měl štěstí, že Dothraki nepotkal. Hodně cestují jen po svém území a snaží se na sebe neupozornit ostatní. Mají svou vlastní kulturu stále pořád. Trůn jim je v podstatě ukradený.

Válka Rodů nakonec skončila vítězstvím Lannisterů a všichni se radši stáhli a začali si "ošetřovat rány", moc Lannisterů se stále drží na trůně, ale na jak dlouho?

Momentální dění ve Westerosu se dozvíte ZDE!

Registrace

16. prosince 2013 v 12:58
Všechny obrázky/žádosti/registrace posílejte na got-rpg@seznam.cz

PravidlaReálieGuest Book
Nick:
Rod*:
Jméno postavy:
Věk:
Zaměstnání:
Kontakt:
Historie:
Schopnosti:
Vzhled (s obrázkem):
Charakter:
Kdo vás přivedl na toto RPG? (Nepovinné):
Potvrďte, zda jste četli pravidla a reálie!
* Pokud chcete být z přímé linie (značí, že jste příbuzní hlavy rodu), musíte se s hlavou rodu dohodnout, aby se ze dne na den neobjevili sourozenci, pokud nikdo takový není, automaticky jste hlavou rodu vy. Pokud nechcete být z přímé linie, napište rod stejně, znamená to, že tomu rodu sloužíte, žijete v jejich území, v tomto případě použijte jiné příjmení, než jsou rody.


Pravidla

15. prosince 2013 v 0:15

Pravidla hraní RPG a hraní u nás

Jedná se o textové RPG na seriál a knihy Hra o Trůny.
 1. To, co postava dělá, se píše do hvězdiček (*Sedne si.*)
 2. To, co postava říká, se píše mimo hvězdičky (Ahoj.*Sedne si.*)
 3. To, nad čím postava přemýšlí, se píše do závorek --> Ahoj.*Sedne si. (Dneska je hezky).*
 4. Hraje se v přítomném čase, třetí osobě jednotného čísla
 5. Dáváme pozor na Křišťálovou stěnu - to, co ví hráč, nemusí vědět postava
 6. Není možné být na více chatech najednou, taktéž není možné se přesouvat po Západozemí rychlostí blesku
 7. Dáváme pozor na Mary Sue, postava nemůže umět všechno, má i své slabiny
 8. U nás se hraje podle zvláštního času. Když budete hrát, hrajte podle denní doby, ale jeden týden v reálu, je jako měsíc v RPG
 9. Do herních knih se přihlašujte pod jménem vaší postavy a v závorce rod, pod který patříte
 10. Při zvláštních akcích (války, svatby), kdy se bude hrát o něco jinak, budete informováni
 11. Smrt postavy tu je normální věc. Admini se ale ovšem budou snažit vyjít vstříc hráčům. Další možnosti o smrti postavy se zpracovávají
 12. V RPG má vždy vypravěč pravdu, pokud napíšeme, že vaše postava má nějakou nemoc, buď si musíte najít pomoct nebo doufat, že to rozchodí nebo máte smůlu, nicméně se budeme snažit vycházet s hráči
 13. Není zde povolen metagaming, což znamená ovlivňování cizí postavy, pokud po někom hodíte kámen, nemůžete si být jisti, jestli se trefíte, druhá osoba může uhnout
 14. Spamování je zde zakázáno, pokud se rozhodnete někde spamovat, zablokujeme vám IP
 15. Sprostá slova zakázána nejsou, ale všeho s mírou
 16. Není zde zakázán sex postav pod 15 let, ale taktéž nic nepřehánět
 17. Do RPG knih se nepíší nepotřebné NON RPG příspěvky, to můžete řešit v chatu, samozřejmě je povoleno napsat něco "//přijdeš, prosím, na chat? //musím už jít!"
 18. Všechny další věci říkejte adminům, můžete psát na mail rpg-got@seznam.cz
PS: Je povoleno mít více postav.

Majetek

14. prosince 2013 v 23:00

Suroviny
Zvířata | Uhlí | Ryby | Ovoce | Obilí | Kovy | Textil | Dřevo


Whitewalkers

Území: Beyond the Wall
Nic nepotřebují

Night's Watch

Území: Castle Black
Vše 3x |Finance: | Zvířata: | Uhlí: 100 | Dřevo: 100 | Ovoce: | Obilí: | Ryby: | Kov: 100 | Textil: |
|Armáda: | Zbroj: | Další: |

Stark

Území: Stony Shore, Karhold, Winterfell, The Dreadfort, Moat Cailin, Barrowlands, White Harbor
Vše 3x |Finance: | Zvířata: 200 | Uhlí: 300 | Dřevo: 300 | Ovoce: | Obilí: 200 | Ryby: 300 | Kov: 200| Textil: 300 |
|Armáda: | Zbroj: | Další: |

Lannister

Území: Flint's Finger, The Twins, Deepwood Motte, The Motte, Riverlands, Riverrun, Casterly Rock, Lannisport, Westerlands, Stony Sept, Crowlands, King's Landing
Vše 3x |Finance: | Zvířata: 200| Uhlí: 100 | Dřevo: 200 | Ovoce: 200 | Obilí: 200 | Ryby: | Kov: 100 | Textil: |
|Armáda: | Zbroj: | Další: |

Targaryen

Území: Harrenhal, Crackclaw Point, Dragonstone, King's Wood, Stormlands, Storm's End, Griffin's Roost
Vše 3x |Finance: | Zvířata: | Uhlí: | Dřevo: | Ovoce: 100 | Obilí: 100| Ryby: | Kov: 100 | Textil: 100|
|Armáda: | Zbroj: | Další: |

Arryn

Území: Kingsroad, The Fingers, The Eyrie, Mountains of the Moon
Vše 3x |Finance: | Zvířata: 100 | Uhlí: 100 | Dřevo: 100 | Ovoce: | Obilí: | Ryby: | Kov: 100 | Textil: 100 |
|Armáda: | Zbroj: | Další: |

Tyrell

Území: The Reach, Searoad, Highgarden, Ashford, Dornish Marches, Prince's Pass, Blackmont, Horn Hill, Oldtown, Starfall, Sandstone, Yronwood
Vše 3x |Finance: | Zvířata: 300 | Uhlí: 100 | Dřevo: | Ovoce: 400 | Obilí: 100 | Ryby: 100 | Kov: 100 | Textil: 100 |
|Armáda: | Zbroj: | Další: |

Dothraki

Území: Salt Shore, Godsgrace, Sunspear
Vše 3x |Finance: | Zvířata: | Uhlí: | Dřevo: 100 | Ovoce: 100 | Obilí: | Ryby: 100 | Kov: | Textil: |
|Armáda: | Zbroj: | Další: |

Rody

14. prosince 2013 v 22:23
Hlavní vůdce:

Noční hlídka slouží u Zdi. Skládá se především z mužů různých pozicích a chrání jižní část Západozemí od Zdi před nebezpečím jako jsou Whitewalkeři a Divocí. Podnikají různé výpravy a většinou se do dění v Západozemí
moc nezapojují. Muži, kteří do noční hlídky vstoupí skládají přísahu, kdy se vzdávají svého rodu, možnosti manželství a jaké
hokoliv vztahu s ženou. Pokud někdo přijde do Noční hlídky dobrovolně a nesloží přísahu, může ještě odejít. Jakákoliv jiná dezerce se trestá smrtí. Obývají především Castle Black, což je jeden z mála udržovaných Hradů. Během bitvy Rodů se Noční hlídka do ničeho nezapletla a celkem úspěšně potlačili Whitewalkery víc na sever, ale na jak dlouho?Hlavní vůdce: Sebastian "Bash" Stark

Rod Starků jsou ochránci severu. Sídlí na Winterfellu (Zimohradu), odkud chrání jak srdce království, tak sami sebe. Jsou nejvíce v kontaktu s Noční hlídkou a většina lidí, co se tam dostane, je práve z jejich rodu. Během bitvy Rodů, kdy Starkové téměř vymřeli, se nakonec objevil jeden potomek, nedochovalo se, z čí linie pochází, nicméně se rod udržel a dál chrání sever. Z dob Daenerys Targaryen si vzali ponaučení, že Lannisterům se nedá věřit, s tímhle rodem zrovna za dobře nejsou a většinu času tráví jen na svém území a s ostatními komunikují jen velmi výjimečně.

Rodokmen Starků
Hlavní vůdce: Damien Lannister

Rod Lannisterů je už od začátku znám jako intrikářský a nedá se jim věřit, hodně často používají různé úskoky, což se jim vyplatilo, protože se jim podařilo udržet u moci a nakonec zůstali jako vládci v King's Landing a jejich rod je už několik generací Králem všech Království, kterých už ale bohužel není sedm. Charakteristické jsou pro ně blond vlasy, ale jak se rody různě míchají, občas vznikají výjimky. Přesto udržují jedno pravidlo, vždy splácejí své dluhy, proto je radost s nimi obchodovat.

Rodokmen Lannisterů
Hlavní vůdce: Damaris Targaryen

Targaryeni byli taktéž na pokraji vymření, naštěstí se díky Daenerys její geny poslaly dál a po bitvě Rodů se jim podařilo vydobít celkem malé území, které soudí s Lannistery, kteří na ně dohlížejí, ale Targaryeni vždy byli dost zvláštní a pravděpodobně u nich krom téměř bílých vlasů koluje i šílenost a čekají na moment, kdy budou moct ovládnout King's Landing a tím i celé Západozemí. To, co skrývají před ostatními rody a o čem nevědí, je existence jednoho dračího vejce, které schovávají v Dragonstone, je ale pořád dost možné, že ještě někde nějaké další dračí vejce bude. Přímí potomci této linie dokonce oheň nepálí, neubližuje jim.

Rodokmen TargaryenůHlavní vůdce: Colette Arryn

Arrynovi se nedobrovolně zapojili jakožto pomocníci Starkových v bitvě Rodů, kterou zvládli celkem obstojně a udrželi si svoje území. Nakonec uzavřeli smlouvu s Lannistery a slouží všem rodům jako Soudci. Přežívají především v The Eyrie, kde se drží vězňové z celého světa a rozhoduje se o jejich trestu. Nemají žádné specifické znaky a vlastně vycházejí se všemi rody. Často u nich vznikají skvělý rytíři.

Rodokmen Arrynů

Hlavní vůdce: Rowan Tyrell

Tyrellové jsou největší spolupracovníci s Lannistery, kterým pomáhají se udržovat na trůně a zároveň z toho sami prosperují. Tváří se jakkoliv neutrálně to jde, ale snaží se přitom získat další území a tím větší bohatství, můžou to udělat jak diplomaticky a když to nejde, tak i různými úskoky. Jsou to jižané, kteří jsou ale na zimu připraveni ze všech nejméně, ale zároveň to je nejbohatší rod ze všech. Říká se jim taktéž Pokladnice Západozemí. V jejich rodu je známá především krása, stejně tak mají i jinou módu než sever.


Rodokmen TyrellůHlavní vůdce: Shireen Tarly

Dothrakové byl kočovný kmen v Essosu, než úplně zanikl a jim se taktak podařilo uprchnout do Západozemí, kdy využili toho, že tam probíhala bitva Rodů a sami si přivlastnili jihovýchodní území, po kterých různě cestují, někteří se usadí v městěch, která si vybojovali, někteří jsou zase pořád na cestě. Charakteristické jsou pro ně černé vlasy, tmavá kůže. Lidé z jejich kmene jsou často silní. Přesto mají svoje vlastní tradice, například si nechávají růst dlouhé vlasy a když jim je někdo uřízne, je to největší ponížení. Na svatbách u nich musí zemřít aspoň tři lidé a když se bojuje o post vůdce, hraje se na život a na smrt.

Rodokmen DothrakiHlavní vůdce:

Whitewalkeři žijí za Zdí, daleko za severem, na mnoho let zmizeli, ale objevili se právě v době Daenerys znovu. Protože se nikdy nemohli dostat za zeď, tak ničili především Divoké, kteří díky nim naprosto vymizeli a za zdí žijí už jen oni a zvířata, případně někteří z Noční hlídky. Charakteristickými znaky je pro né velmi pohublá postava, ledově modré oči, bílé vlasy a modrá kůže. Nikdy jim není zima a mrtvé lidi a zvířata umí přeměnit ve Whitewalkery taky. Často používají oživlé koně jako dopravní prostředek. O Západozemí se víceméně nezajímají a pořádně vlastní cíl nemají. K životu nic nepotřebují a zabít je můžete jen ohněm nebo Dračím sklem, které je téměř nemožné získat. Člověk si je může udobřit jen obětinami.

Lannister's Characters

13. prosince 2013 v 22:53


* = Vůdce rodu
- = Patřící i do jiného rodu